Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Imiona wskazują nasze mocne strony i zdradzają, w jakim zawodzie najlepiej się odnajdziemy. Kto powinien być księgowym, a kto geodetą?

(es)
Imiona zdradzają temperament i osobowość. Wskazują też, w jakiej profesji najlepiej się odnajdą ich posiadacze.

Sprawdźcie zawody przypisane do najpopularniejszych imion żeńskich i męskich >>>
Imiona zdradzają temperament i osobowość. Wskazują też, w jakiej profesji najlepiej się odnajdą ich posiadacze. Sprawdźcie zawody przypisane do najpopularniejszych imion żeńskich i męskich >>>pexels.com
Imiona zdradzają, w jakim zawodzie najlepiej się sprawdzimy. Wszystko to związane jest z naszym temperamentem, cechami charakteru oraz predyspozycjami, ale też... słabymi stronami.

Imię to nie puste słowo. Imię wyraża nas - musi być spójne z naszą osobowością, temperamentem, zainteresowania. Pewnie sami nie raz i nie dwa dowiadując się, jak się nazywa wasz znajomy, myśleliście "to imię do niego nie pasuje!". Często zdarza się także, że chociaż ktoś w akcie urodzenia ma wpisane jakieś imię, to w ogóle się nim nie posługuje.

Imię wiele o nas mówi

Wiele osób przykłada ogromną wagę do wyboru imienia dla swojego dziecka. I nic dziwnego - jeśli ono nie zechce go zmienić, to towarzyszyć będzie mu przez całe życie, a w kontakcie z nieznajomymi, będzie go w pewien sposób identyfikować.

Co można wyczytać z imienia? Przede wszystkim ważne jest poznanie jego pochodzenia, a także symboliki, jaką ma to imię. Poza tym przyjrzyjmy się temu, jak to imię się zdrabnia (to już praktyczna wskazówka). Poza tym pamiętajmy, że o imionach wiele mówi się także w kontekście charakteru. Wiele z nich określa temperament jego posiadacza. Zdradza, czy jest to osoba energiczna, czy może introwertyczna. Skoncentrowana na dążeniu do sukcesu, czy może spokojna, ceniąca sobie bliskie kontakty z naturą.

Na tej podstawie przypisuje się także profesje do danych imion. Jesteście ciekawi, kto ma zadatki na prawnika, kto na geografa, a kto na biznesmena, czy nauczyciela? Sprawdzicie to w naszej galerii: przedstawiamy w niej popularne imiona żeńskie i męskie.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiał oryginalny: Imiona wskazują nasze mocne strony i zdradzają, w jakim zawodzie najlepiej się odnajdziemy. Kto powinien być księgowym, a kto geodetą? - Lubuskie Nasze Miasto

Wróć na sulechow.naszemiasto.pl Nasze Miasto